Paykasa Kart Al – Paykasa Satın Al https://www.paykasakartsatinal.gen.tr Wed, 22 Nov 2017 08:17:12 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.9 Paykasa Fiyat https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-fiyat/ https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-fiyat/#respond Tue, 07 Nov 2017 23:57:54 +0000 https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/?p=1148

Read More

]]>
Paykasa, Euro  kuruna göre fiyatı belirlemektedir, bu nedenle dönemsel fiyat farklılıkları görmek mümkündür.

paykasa fiyat

paykasa fiyat

Güncel PAYKASA FİYAT LİSTESİ

 

]]>
https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-fiyat/feed/ 0
Yeni dönem ekonomi ve dijital paralar https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/yeni-donem-ekonomi-ve-dijital-paralar/ https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/yeni-donem-ekonomi-ve-dijital-paralar/#respond Tue, 19 Sep 2017 11:50:27 +0000 https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/?p=1142

Read More

]]>
Yeni dönem ekonominin yükselen trendi dijital Paralar ya da diğer adıyla elektronik paralar; soyut olan ve bilgisayarlar üzerinde saklanıp transfer edilen, belirli bir değere sahip çok amaçlı kullanıla bilen ekonomik sistemlerdir.

Dijital paralar her ne kadar hayatımıza yeni girmiş gibi görünse de, aslında geçmişi oldukça eskiye dayanıyor.
Aslında dijital parayı tarihte bir yerden başlatmak istersek, 80’lerin sonun da ortaya çıkan dijital kartları temel alabiliriz. Bu akıllı kartlara para yüklenip ödeme yapabilme imkânınız vardı.

Tarihte paranın soyutlaşma sürecinin bir diğer halkası olarak da dijital paraları örnek verebiliriz.

Paranın soyutlaştırıldığı ilk sisteme örnek olarak
Dizgicisi ı örnek gösterebiliriz David Chaum tarafından geliştirilen ve ilk tek merkezli yönetilen kriptografik elektronik ödeme sistemini oluşturur. Digicash’in en büyük özelliği kullanıcılara anonimlik sağlamasıydı, maalesef firma 1998 kötü yönetim dolayısıyla iflas etti. O günden bu güne dijital paralara birçok örnek verebiliriz.
Ama özellikle örnek vermemiz gereken ise

2008 yılında ortaya çıkan ise devrimsel bir olaydı. Bu olayın adı Bitcoin’di. Bitcoin muhteşem düşünülmüş algoritması ile insanlara harika bir sistem vaat ediyordu, ilk başlarda anonimlik özelliğinden dolayı tor ağlarında uyuşturucu ve silah baronlarının etkisiyle değer kazanan bitcoin daha sonra tor ağlarından çıkıp tamamen İnternete yayıldı. Ve normal kullanıcılar ile buluştu.

Bitcoin yanın da elektronik değerlendirme sistemlerine örnek olarak paykasa ı da örnek gösterebiliriz. Paykasa da diğer ödeme sistemleri gibi avantajları olan bir ödeme sistemidir.
Gelişen teknoloji ve hayatımızda ki her şeyin buna uyum sağlaması sürecin de bakalım bizleri neler bekliyor özellikle Bitcoin’in hızlı yükselişi dünyada ki ekonomik sistemlerin tekrardan yazılmasına neden olabilir.

]]>
https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/yeni-donem-ekonomi-ve-dijital-paralar/feed/ 0
PAYKASA VE FİRMAMIZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-ve-firmamiz-hakkinda-bilmeniz-gerekenler/ https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-ve-firmamiz-hakkinda-bilmeniz-gerekenler/#respond Tue, 05 Sep 2017 17:34:46 +0000 https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/?p=1139

Read More

]]>
PAYKASA VE FİRMAMIZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Paykasa ve firmamız hakkında bilmeniz gerekenler Daha güvenli Paykasa alışverişiniz için tecrübeli destek personelleri ile 7/24 canlı destek sunarak hizmet vermekteyizPaykasa işlemlerinde birçok dolandırıcı firmayı önlemek için güvenli siteler tercih edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden firmamız gerekli altyapı yatırımlarını yaparak sektörde daha kaliteli hizmeti sunmak için ilk günkü heyecanla güvenli olabilmesi açısından her zaman daha fazla çalışma yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz daha güvenli ve kaliteli alış veriş yapabilmek için firmamız siz müşterilerimizin memnuniyetini %100’lere çıkarmayı hedeflemektedir.

Paykasa kartı ile ilgili yapacağımız açıklamaları çok dikkatli okumanızı rica eder her Paykasa sitesine güvenmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Gelişen bilişim dünyasında banka havalesi atm üzerinden kartsız işlemler ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerine birçok alternatif çıkmıştır. Paykasakartsatinal.gen.tr olarak bu alternatifler ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Paykasa Kart

Paykasal.net güçlü sermayesi kaliteli hizmetiyle daha güvenli olmasıyla ve tecrübeli temsilcilerimiz ile Paykasa sektöründe öncü firmalar arasına ismini yazmayı başarmıştır. Paykasa işlemlerinizde canlı destek temsilcilerimiz ve whatsapp hattımız ile alımlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve atm üzerinden kartsız işlemlerden havalenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa ve firmamız hakkında bilmeniz gerekenler bu kadarla bitmiyor. Paykasa sektöründe canlı destek temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize satış anında ve satış sonrasın hizmetinde her zaman destek olmaktadır. Kart işlemlerinizde bir sorun çıkması halinde deneyimli temsilcilerimiz sizlere gerekli desteği sağlayarak en hızlı şekilde işleminizi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Biz müşterilerimizle kurduğumuz bağ ile iş ortağı olmayı hedeflemekte ve bu hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Paykasal.net olarak hedefimiz Paykasa kart satışını en iyi ve en güvenilir şekilde müşterilerimize sağlamaktır. Bu işlemler sırasında vermiş olduğunuz bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Paykasa ve firmamız hakkında bilmeniz gerekenler bu kadarla bitmiyor. Paykasa alım ve bozum işlemlerinde 7/24 Canlı destek hattımız ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet veren sayılı firmalardan biriyiz. Paykasa fiyatlarında en düşük fiyat garantisi ile bozum işlemlerinde ise en yüksek bozum kuru ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Paykasa bozum işlemlerinizde vermiş olduğumuz bozum kurunu değerlendirmeden başka sitelerden bozum işlemlerinizi gerçekleştirmeyin.

 

]]>
https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-ve-firmamiz-hakkinda-bilmeniz-gerekenler/feed/ 0
Paykasa Nedir https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-nedir-2/ https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-nedir-2/#respond Tue, 05 Sep 2017 17:25:30 +0000 https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/?p=1132

Read More

]]>
PAYKASA NEDİR

Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre internet ortamında yapılan alışverişlerin reel alışveriş pazarına kıyasla ciddi bir oranda geliştiği gözlenmiştir. Gelişim gösteren bu durumun sağlıklı ve akıllıca kullanımında insanlar açısından büyük ölçüde faydası vardır. Bilinçsiz kullanımlar da beraberinde kötü sonuç doğurmaktadır. İnternet alışverişlerinin pazarda büyük hak sahibi olması ile birtakım ödeme metotları piyasaya sürülmüştür. Bunlar sanal kart, ön ödemeli kart, sanal para vb. olmak üzere birtakım isimlerle adlandırılmaktadır. İnternet alışverişlerinin artması beraberinde dolandırıcı sayfaların internet ortamında barınmasına da yol açtı. Dünya çapında milyonlarca insanın kredi kartı bilgileri bu alışveriş yoluyla çalınmaktaydı. Pazar bu şekilde kötü bir hal alınca insanların daha güvenli ve kolay alışveriş yapabilmesi için sanal ödeme yöntemleri teknolojisi geliştirildi ve piyasaya sürüldü.

 

Paykasa kart nedir? Kullanımı en yaygın ve en kolay olan kartlardan biri de Paykasa’dır. Bu makalemizde Paykasa kartı detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Paykasa kart 16 adet rakamdan oluşan sanal / ön ödemeli karttır. Euro kuru üzerinden çalışan fakat harcama yaptığınız siteye Türk lirası olarak yansıyan bir sistem olarak geliştirilmiştir. Paykasa fiyatları günlük Euro kuruna göre belirlenir. Sitenizde kartı bozdur bölümünde harcama yapacağınız zaman günlük Euro döviz kuru üzerinden işlem yapılacaktır. Kullanıcı kişiler bu kartı alırken belirli limitler doğrultusunda harcamak istedikleri miktarlara göre satın almaktadır. Bu limitler 10£, 15£, 20£,25£, 30£,50£,60£, 70£, 80£, 100£, 150£, 200£, 250£, 500£, 1000£ olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Bu limitleri kullanıcı belirlemekte olup, satışını gerçekleştirecek firmada Paykasafiyat.com dur. Paykasa kart da bankaların sizlere sunduğu karttan farksızdır ve çalışma mantığı birebir aynıdır. Diğer kartlardan farkı 1 defa kullanılabilir olmasıdır. 4000’in üzerinde internet mağazalarında aktif olan bir karttır. Paykasa kart ile yapılan alışverişlerde nüfus belgesine/ kimliğinize gerek duymadan sadece adınız, soyadınız ve telefon numaranız ile istediğiniz şeye sahip olabileceksiniz. Alışveriş yapacağınız her bir site için bir Paykasa kart sahibi olmanız gerekmektedir. Örneğin, 150 Paykasa kartın 100 Paykasa kısmını bir sitede 50 Paykasa kısmını başka bir sitede kullanma durumu yoktur. Tek site üzerinde yüklemeyi gerçekleştirdiğinizde dilediğiniz miktarını kullanabilirsiniz. Paykasa kart sahibi olduktan sonra 1 yıl geçerlilik süresi olup 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize önerimiz sayfamızın sağ alt köşedeki canlı destek butonundan bizlere bağlanıp ihtiyacınız doğrultusunda satın alma işlemi yapmanızdır. Temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede size banka bilgisi verilecek ve havaleniz geldikten sonra 1 dakika içerisinde hemen teslim alabilirsiniz. Bu şekilde karta çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Herhangi bir dosyanın altına imza atmanıza ya da kefil göstermenize gerek yoktur. Bu sayede artan dolandırıcılığın önüne geçecek ve www.paykasal.net ile farkı bizimle yaşacaksınız.

 

 

 

Paykasa kart nedir? Nerelerde kullanılır? Gibi soruların yanıtlarını sitemizi daha detaylı inceleyerek bulabilirsiniz. Ayrıca sağ alt köşede bulunan sohbet bölümünden temsilcilerimizle konuşarak Paykasa ile ilgili satın alım, bozum, kullanım vb. tüm sorularınızı cevaplandırmak üzere 7/24 sizlere destek vermekteyiz. Sizleri her zaman aramızda görmekten mutluluk duyarız. Güvenilir, hızlı ve ucuz hizmetten faydalanmanız için sektöre uzun yıllarını ayıran firmamızı internet tarayıcınızda sık kullanılanlara eklemenizi sizlere tavsiye ederiz.

www.paykasakartsatinal.gen.tr

]]>
https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-nedir-2/feed/ 0
PAYKASA NERELERDE KULLANILIR https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-nerelerde-kullanilir/ https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-nerelerde-kullanilir/#respond Tue, 05 Sep 2017 17:13:54 +0000 https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/?p=1135

Read More

]]>
PAYKASA NERELERDE KULLANILIR

 

 

 

Paykasa nerelerde kullanılır? Zaman ilerledikçe yaygınlaşan online web sayfalarının birçoğunda sanal ödeme yöntemleri hizmetleri sunulmaktadır. Sadece alışveriş web sayfaları değil, bunun yanında online oyun sayfaları gibi yerlerde de kullanılmaktadır.

Online Oyunlar

Paykasa kart nerelerde kullanılır sorusu en çok da bu sektörde online oyun oynamakta olan oyuncularımızı sevindirecektir. Bu sektördeki popülasyon son zamanlarda ciddi anlamda popüler hale gelmiş bulunmaktadır. Hal böyle olunca da Paykasa kart sanal güvenli ödeme yöntemi pazarda geniş bir konum sahibi olmuştur. Bu alanda hizmet veren sektörleri saymak oldukça güç olacaktır. Fakat bunların belli başlı olarak en yaygın nerelerde kullanıldığına baktığımızda, online oyunlar,alışverişler, yurtdışında petrol istasyonları ve marketlerde dahi kullanılmaktadır. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan bu kart, sanal ödemelerin tamamlanmasında sağladığı kolaylıklar sayesinde kullanıcıya güven ve huzur veriyor. Kendini sürekli yenileyen ve kullanıcı memnuniyetini benimseyerek yola çıkan bu sistemde Paykasa karta sahip olmak artık çok daha kolay.

 

 

Online oyunlar, sanal pazar sektöründe en çok tıklanma gören ve zaman harcanan sitelerdir. Ayrıca film, video, müzik ve chat web sayfaları da bu kapsamın içindedir. Başlı başına en çok kullanılan yerler Metin2,Knight Online, Silkroad, League of Legends, Skype, Minecraft, Facebook gibi yerlerdir. Online oyun sayfalarında genel olarak izlenen bir mantık sistemi vardır. Kullanıcı oynadığı oyunu organik yollarla da bir yere kadar götürebilmekte olup, daha güçlü ve daha hızlı adımlarla ilerleyebilmesi için oyun kurucusundan birtakım şeyler satın almaktadır. Bunları hepiniz bilirsiniz. Örneğin; hızlı seviye yükselten kuvvetler. Ya da bazı oyunlarda sizlerin belirli bir yere kadar gelmenizi istiyor ve o yeri aşıp perdenin arkasını görebilmeniz için sizi bazı şeyleri satın almaya mecbur bırakıyorlar. Bu nedenle insanlar alım / satım yaparken kendilerini güvenli tarafta kalmak istedikleri bir yol aramaktadırlar. Artan web sayfalarının sayısıyla insanlar kime nasıl güveneceğini de bilemez duruma gelmişlerdir. İşte Paykasa kartın da ortaya çıkış sebebi budur.

 

Sorusunun cevabını yukarıda anlattığımızda yaşadığınız tebessümü şuan en iyi biz hissediyoruz. Sanal pazarın her alanında kullanılabilen Paykasa kart şuan günümüzde en kalıcı çözümleri, kolaylıkları ve alternatifleri sunan elektronik pindir. Paykasa kart yardımıyla artık alışveriş yaparken kendinizi güvende hissedip, istediğiniz rahatlıkla alışverişlerinizi tamamlayabileceksiniz. Bizler de olarak bu mutluluğunuza ortak olacağız.

 

 

Paykasa kart nerelerde kullanılır? Sorusu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kullanım alanları hakkında fikir edinmek için; www.paykasal.net  web adresimizin sizlere sağlamış olduğu 7/24 canlı destek departmanından bizi ziyaret ederek aklınızdaki soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. Sizlere en hızlı, güvenilir ve ucuz hizmeti sunacağımız konusunda iddialıyız. Beklentilerinizin ötesinde kalite için  itakipte kalınız. Bizleri instagram adresimizden de güncel olarak takip edebilirsiniz.

Paykasa

İnstagram:  @paykasalnet

 

 

]]>
https://www.paykasakartsatinal.gen.tr/paykasa-nerelerde-kullanilir/feed/ 0