7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Otopay

Otopay

Otopay kart nedir nasıl alınır ve nasıl otopay bozdurulur.

Otopay

Otopay kart internet üzerinde yer alan birçok sitede online olarak ödeme yapmanızı sağlayan ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Kartın içerisinde yer alan miktarı internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu alışveriş kartı 19 haneli bir kart numarası içermektedir ve 4 haneli güvenlik kodu barındırmaktadır. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz alışverişlerde güvenirliği sağlamak, binlerce alışveriş sitesinde gönül rahatlığı içerisinde kullanabilmek için kartınızın üzerinde yer alan 19 haneli kart numarasını, oluşturduğunuz güvenlik kodunu ve kartınızın euro kurundan değerini girerek hızlı ve güvenilir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Bu alışveriş kartının asıl amacı internet üzerinden yapılan alışverişlerde online ödeme yaparken kredi kartı bilgilerini, kimlik detaylarını hiçbir şekilde internet sitesine vermeden kolay ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Türkiye’de yaşantısını sürdüren birçok kişi bu alışveriş kartından habersiz olduğu için zaman zaman Otopay nedir soruları ile karşılaşılmaktadır. Aslında alışveriş sırasında oldukça yardımcı olan ve güvenirliliğin esaslı ve üst düzeyde olduğu bu kart sayesinde her şekilde birçok siteden alışveriş yapılabilmektedir. Bu kartın ana çıkış noktası İngiltere’dir ve içerisinde belirli komisyonlardan üretilmiş miktarlar yer almaktadır.

Genel olarak daha çok internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih eden, host ve domain barındırma firmaları, eğlence ve oyun satın alma, oyun oynama sitelerinde kullanılmaktadır. Kişinin tercih ve istekleri doğrultusunda üretilen bu alışveriş kartları aynı zamanda satın aldığınız yerdeki müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz takdirde belirli miktarlarda ana siteden de bölünebilmektedir. Bu bölme işlemi de genel olarak alışveriş yapmış olduğunuz sitedeki miktarın üzerinde bir alışveriş karına sahipseniz gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemin genel amacı kartın tek seferlik kullanım içermesinden kaynaklanmaktadır. Ödeme yöntemleri arasında güvenirliğini ispatlamış bir karttır. Otopay nedir sorunuza umarım cevap olmuştur bu yazımız.