7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Paykasa Card

Paykasa Card

Paykasa card ile güvenli alışveriş.

Paykasa Card

Paykasa CardPaykasa Card. Hızlı bir şekilde insanların hayatına giren internet, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme ticari hayat içinde geçerlidir. Birçok önemli firmanın internetten satış yaparak önemli cirolara ulaştıkları ortaya çıkmaktadır. İnsanların yaptıkları bu alışverişlerde kullandıkları ödeme aracı ise genellikle kredi kartları olmuştur. Bu kartların kullanımı oldukça zahmetli olmasının yanında aynı zamanda tehlikeli de olabilmektedir. Yapılan alışveriş sırasında birçok bilginin istenmesi kredi kartlarını kullanan kişiler için bazen kâbusa dönüşmektedir. Banka dolandırıcıların bir numaralı hedefi olan kredi kartlarının sahip oldukları şifrelerde son derece önlemsiz bir yapıya sahiptir. Bu nedenle birçok istenmeyen olayların yaşandığı da herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu tarz bir durumun söz konusu olmadığı Paykasa Card ise giderek talep edilen kartların başında gelmektedir.

Sanal bir kart olan Paykasa Card ile alışveriş yapmak çok daha güvenlidir. Birçok site üzerinden kolaylıkla alınabilen bir karttır. Ön ödemeli bir sistem ile kullanılmasından dolayı kartın içindeki tutar önemlidir. Yapılacak alışverişe göre kartın içindeki tutarda belirlenebilir. Alınan kartlar birçok sitede geçerli olmaktadır. 16 haneden oluşan şifrenin alışveriş sırasında girilmesiyle işlem gerçekleşmektedir. Çok kapsamlı bir güvenlik donanımına sahip olmasının yanında önemli avantajlarda bulunmaktadır. Kısa bir sürede onaylanması alışverişin daha keyifli olmasını sağlamaktadır. Kredi kartlarında olduğu gibi kullanıcıya ait bilgilerde istenmemektedir. Bu sebeple kişisel bir kart değildir. Kartın içinde bulunan miktarın harcanmasından sonra kullanımdan çıkmaktadır. Bundan sonra herhangi bir yerde kartı kullanmak mümkün değildir.

Kart alımında ya da kullanımında herhangi bir şekilde ek ücret istenmemektedir. Son derece basit ve pratik olmasının yanında güvenli olan Paykasa Card sayesinde işlemlerde kısa sürmektedir. İhtiyaç halinde kartın içindeki miktar nakit olarak da hesaba aktarılabilir.