7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Paykasa Nedir

05 Eyl
2017

PAYKASA NEDİR

Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre internet ortamında yapılan alışverişlerin reel alışveriş pazarına kıyasla ciddi bir oranda geliştiği gözlenmiştir. Gelişim gösteren bu durumun sağlıklı ve akıllıca kullanımında insanlar açısından büyük ölçüde faydası vardır. Bilinçsiz kullanımlar da beraberinde kötü sonuç doğurmaktadır. İnternet alışverişlerinin pazarda büyük hak sahibi olması ile birtakım ödeme metotları piyasaya sürülmüştür. Bunlar sanal kart, ön ödemeli kart, sanal para vb. olmak üzere birtakım isimlerle adlandırılmaktadır. İnternet alışverişlerinin artması beraberinde dolandırıcı sayfaların internet ortamında barınmasına da yol açtı. Dünya çapında milyonlarca insanın kredi kartı bilgileri bu alışveriş yoluyla çalınmaktaydı. Pazar bu şekilde kötü bir hal alınca insanların daha güvenli ve kolay alışveriş yapabilmesi için sanal ödeme yöntemleri teknolojisi geliştirildi ve piyasaya sürüldü.

 

Paykasa kart nedir? Kullanımı en yaygın ve en kolay olan kartlardan biri de Paykasa’dır. Bu makalemizde Paykasa kartı detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Paykasa kart 16 adet rakamdan oluşan sanal / ön ödemeli karttır. Euro kuru üzerinden çalışan fakat harcama yaptığınız siteye Türk lirası olarak yansıyan bir sistem olarak geliştirilmiştir. Paykasa fiyatları günlük Euro kuruna göre belirlenir. Sitenizde kartı bozdur bölümünde harcama yapacağınız zaman günlük Euro döviz kuru üzerinden işlem yapılacaktır. Kullanıcı kişiler bu kartı alırken belirli limitler doğrultusunda harcamak istedikleri miktarlara göre satın almaktadır. Bu limitler 10£, 15£, 20£,25£, 30£,50£,60£, 70£, 80£, 100£, 150£, 200£, 250£, 500£, 1000£ olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Bu limitleri kullanıcı belirlemekte olup, satışını gerçekleştirecek firmada Paykasafiyat.com dur. Paykasa kart da bankaların sizlere sunduğu karttan farksızdır ve çalışma mantığı birebir aynıdır. Diğer kartlardan farkı 1 defa kullanılabilir olmasıdır. 4000’in üzerinde internet mağazalarında aktif olan bir karttır. Paykasa kart ile yapılan alışverişlerde nüfus belgesine/ kimliğinize gerek duymadan sadece adınız, soyadınız ve telefon numaranız ile istediğiniz şeye sahip olabileceksiniz. Alışveriş yapacağınız her bir site için bir Paykasa kart sahibi olmanız gerekmektedir. Örneğin, 150 Paykasa kartın 100 Paykasa kısmını bir sitede 50 Paykasa kısmını başka bir sitede kullanma durumu yoktur. Tek site üzerinde yüklemeyi gerçekleştirdiğinizde dilediğiniz miktarını kullanabilirsiniz. Paykasa kart sahibi olduktan sonra 1 yıl geçerlilik süresi olup 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize önerimiz sayfamızın sağ alt köşedeki canlı destek butonundan bizlere bağlanıp ihtiyacınız doğrultusunda satın alma işlemi yapmanızdır. Temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede size banka bilgisi verilecek ve havaleniz geldikten sonra 1 dakika içerisinde hemen teslim alabilirsiniz. Bu şekilde karta çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Herhangi bir dosyanın altına imza atmanıza ya da kefil göstermenize gerek yoktur. Bu sayede artan dolandırıcılığın önüne geçecek ve www.paykasal.net ile farkı bizimle yaşacaksınız.

 

 

 

Paykasa kart nedir? Nerelerde kullanılır? Gibi soruların yanıtlarını sitemizi daha detaylı inceleyerek bulabilirsiniz. Ayrıca sağ alt köşede bulunan sohbet bölümünden temsilcilerimizle konuşarak Paykasa ile ilgili satın alım, bozum, kullanım vb. tüm sorularınızı cevaplandırmak üzere 7/24 sizlere destek vermekteyiz. Sizleri her zaman aramızda görmekten mutluluk duyarız. Güvenilir, hızlı ve ucuz hizmetten faydalanmanız için sektöre uzun yıllarını ayıran firmamızı internet tarayıcınızda sık kullanılanlara eklemenizi sizlere tavsiye ederiz.

www.paykasakartsatinal.gen.tr

yoneticiyim
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir