7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Pidpay

Pidpay

Pipay kart kullan aklın için rahat olsun güvenilir ödeme yöntemi.

Pidpay

pidpayGünümüzde birçok şey sanal ortama geçiş yapmaktadır. Bunların arasında alışveriş ve bazı ödeme türleri de bulunmaktadır. Kredi kartları internet üzerinden bu tür işlemleri gerçekleştirme imkânı sunmaktadır. Ancak her kişide kredi kartı bulunmuyor ya da kredi kartı sahibi olsa bile kişisel bilgilerini internet ortamında kullanmayı güvenli bulmayanlar az sayıda değildir. Pidpay kart tam da bu durumdaki insanlar içindir.

NEDİR?

Pidpay kart, ön ödemeli sanal bir kart çeşididir. İnternet üzerinden alışveriş ücretini ödemek, diğer çeşit ödemeleri gerçekleştirmek, oyun siteleri gibi platformlarda ücretleri ödemek için kullanılır. Somut bir kart değildir. Sanal bir kod ve bir ccv numarası ile çalışan bir sistemdir.

NASIL ALINABİLİR?

Almak için kartın resmi sitesine üye olmak gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyaç yoktur. Üye olduktan sonra alınmak istenen miktar seçiliyor. Miktarlar sadece şu şekildedir: €10 , €25 , €50 , €100 , €250 ve €500. Miktar seçildikten sonra seçilen miktar kadar ödeme yapmak gerekmekte. Ödeme onaylandıktan sonra e-postaya kart bilgileri, yani sanal kart kodu ve ccv numarası, gelecektir. Bu andan itibaren kart, kullanıma hazırdır. Ödemesini yapmak için birçok yol bulunmaktadır. Bu işlem nakit para yatırarak, online havale ile diğer ön ödemeli kartlar ile yapılabilir. Yani sahip olmak için banka hesabı sahibi olmaya gerek yoktur.

NASIL KULLANILIR?

İnternet ortamında alışveriş ödemesi ya da diğer bir ödeme yapılacağı zaman ödeme sayfasına gelindiğinde “Ön Ödemeli Kart” seçeneği seçilmelidir. Gelen sayfada kart seçeneği seçilir ve sanal kod ile ccv numarası girilir. Bu oldukça güvenlidir. Ödeme yapılan site, Pidpay kart kullanıcısının kişisel bilgilere ulaşamaz.

Tek kullanımlık olduğundan yükleme yapma imkânı yoktur. Kartta kalan para olduğunda ise kişinin kendi kartına tekrar aktarılabilir. Ödeme yapılabildiği gibi Pidpay karta ödeme alınabilir de. 45 Farklı para birimi vardır. Ayrıca anlık kur üzerinden çalışır. Birçok sitede geçerlidir, geçerli olmayan sitelerin listeye alınması için resmi sayfaya başvurulabilir.

Satın alma ve bozdurma işlemleri için canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerimize yazarak almak istediğiniz miktarı belirtin ödeme seçeneğinizi seçin TL karşılığını ödeyerek bir kaç adımda ve bir dakikada satın alma işlemini tamamlayınız.