7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Sanal Kart

Sanal Kart

Sanal kart avantajları ve kullanım kolaylıkları

Sanal Kart

Sanal Kartİnternetten alışveriş yaparken kendinizi güvende hissetmek için kullanılan bir kart sistemidir. Sanal kart kredi kartınıza bağlı olarak açılan, kartın somut olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde kullanılan ve kredi kart özelliklerini taşıyan bir kart sistemidir. Kart numarası başvuru anında verilip hemen kullanılabilmektedir.  Tamamen ücretsiz ve güvenli bir sistemdir. İnternette alışveriş yapmak için önce sanal kart içine bir miktar para yatırmalısınız. Kartınızdan sizin yüklediğiniz miktarda alışveriş yapabilmektesiniz. Alışverişten sonra artan parayı tekrar geri alabilirsiniz.

Kart sıfır limitli olarak üretilmektedir.  İnternet ile alışveriş yapacağınız taktir de ihtiyacınız kadar kredi kartınızdan sanal kartınıza yatırıp güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Kartınızda limit aktardığınız zaman asıl kredi kartınızı kullanılabilir limiti aktardığınız kadar limit azaltır. Bu yüzden kartınızda limit aşım riski asla yaşamamaktasınız. Sanal kartınızı kullandıktan sonra kartınızda limit kalırsa belirttiğiniz süre sonunda otomatik olarak normal kredi kartınıza geri aktarır ve sanal karttaki limitinizi sıfırlar. Sanal kartınızın hesap kesim ve son ödeme tarihleri normal kredi kartınız ile aynıdır. Sanal karttı yıllık bir ücret alınmaz. Sanal kartınızı internette yapacağınız bütün alışverişleriniz üstünden bonus kazandırır ve üye iş yerlerinde taksit yapar. Sanal kart sadece limitiyle oynayabileceğiniz bir kart olayı ve online alışverişlerinizde en güvenilir kart olarak kullanılmasıdır. İnternette alışveriş yapmak ve güvende olmak istiyorsanız sanal kart kullanabilirsiniz.

Kredi kartlarının limitini kendiniz belirler ve telefon ya da internet üzerinden risksiz alışveriş yapmanızı sağlar. İnternette alışveriş yapmak istediğiniz zaman önce sanal kartınıza herhangi bir hesabınızdan para transferi yapmalısınız. İnternette alışveriş yaptıktan sonra sanal kart ile kalan parayı hesabınıza tekrardan güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.